Toortsonderdelen voor WP17/18/26 kopen?
Bij AllesVoorLassen.nl vind je een compleet assortiment toortsonderdelen voor de populaire WP17, WP18 en WP26 laspistolen. Of je nu op zoek bent naar gasmondstukken, elektrodehouders, keramische cups of andere slijt- en vervangingsdelen, wij leveren snel uit voorraad. Onze onderdelen zijn van hoge kwaliteit en geschikt voor zowel professioneel als hobbymatig gebruik. Zo blijft jouw TIG-laswerk altijd betrouwbaar en nauwkeurig.

Standaard toortsonderdelen WP17/18/26
Standaard toortsonderdelen WP17/18/26
De standaard toortsonderdelen zijn geschikt voor dagelijks TIG-laswerk en vormen de basisuitrusting van iedere lasser. Ze zorgen voor een stabiele gasflow, een goede elektrodebevestiging en betrouwbare prestaties onder normale werkomstandigheden. Deze onderdelen zijn ideaal voor algemene toepassingen in staal, RVS en aluminium.
Kenmerken van standaard onderdelen:
- Eenvoudige montage en uitwisselbaarheid.
- Geschikt voor de meeste TIG-laswerkzaamheden.
- Verkrijgbaar in verschillende maten voor optimale afstemming op jouw werkstuk.
Toortsonderdelen met gasverdeler WP17/18/26
Toortsonderdelen met gasverdeler WP17/18/26
Gasverdelende onderdelen zijn speciaal ontwikkeld om de beschermgasstroom nog gelijkmatiger en stabieler te maken. Hierdoor wordt de laskwaliteit verhoogd, vooral bij dunne materialen en gevoelige legeringen. Een betere gasverdeling voorkomt oxidatie en verbetert de inbrandingskwaliteit.
Voordelen van gasverdelende onderdelen:
- Beter beschermgasbereik rondom de lasboog.
- Minder kans op porositeit in de las.
- Essentieel bij kritische en esthetische lasverbindingen.
Groot formaat toortsonderdelen WP17/18/26
Groot formaat toortsonderdelen WP17/18/26
Voor specialistische toepassingen waarbij een nóg groter gasbereik noodzakelijk is, bieden wij onderdelen aan met een grootformaat gasverdeler. Deze worden veel gebruikt bij complexe TIG-lasprocessen, bijvoorbeeld bij het lassen van buizen, dikwandige constructies of gevoelige materialen die absolute bescherming nodig hebben.
Eigenschappen van grootformaat gasverdelers:
- Maximale gasbescherming, ook bij lastige posities.
- Ideaal voor zeer gevoelige en hoogwaardige lasnaden.
- Extra robuust uitgevoerd voor duurzaamheid.